بدون دکلره موهای خود را روشن کنید !

بدون دکلره موهای خود را روشن کنید !

رنگ مو ترکیبی بدون دکلره

مدل موی زنانه

در بازار امروز رنگ موی ایران، اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد، شماره ۲ یا ۹ درصد و شماره ۳ یا ۱۲ درصد وجود دارد که باتوجه به رنگ دلخواه باید از اکسیدان مناسب آن استفاده کرد.

در صورتی که شخصی موهای نازک رنگ‌نشده داشته باشد و بخواهد موی خود را ۳ درجه روشن کند با استفاده از اکسیدان شماره ۲ یا همان ۹ درصد و ترکیب آن با رنگ دلخواه می‌تواند مو را ۳ درجه روشن کند هرچه مو ضخیم‌تر و تیره‌تر باشد، باید از اکسیدان درصد بالایی استفاده شود.

اکسیدان شماره یک یا ۶ درصد برای موهایی که می‌خواهند تنها یک درجه روشن شود، پیشنهاد می‌شود و اکسیدان ۱۲ درصدی برای روشن کردن ۴ تا ۵ درجه مو کاربرد دارد. باید توجه داشت که رنگ و اکسیدان به تنهایی هیچ تاثیری روی مو ندارند و باید از ترکیب هر دو استفاده کرد.

موهایی که سفیدی آنها بیش از ۵۰ درصد است، رنگ موهای شماره ۰۰ پیشنهاد می‌شود.

در برخی از برندهای معروف، رنگ موهایی با نام اسپیشیال بلوند وجود دارد که می‌توان با استفاده از اکسیدان مناسب و بدون پودردکلره رنگ مو را تا پایه ۶ درجه روشن کرد.

در صورتی که مو از قبل های‌لایت شده باشد با استفاده رنگ‌های اسپیشیال می‌توان مو را به رنگ دلخواه درآورد.

باید به این نکته توجه داشت که رنگ و اکسیدان مصرفی برای رنگ مو به جنس، پایه اصلی رنگ مو بستگی دارد. دقت در انتخاب اکسیدان و رنگ موی مناسب می‌تواند ما را به رنگ دلخواه نزدیک کند.

رنگ مو ترکیبی بدون دکلره

اسرار و رموز و دانش رنگ موی فوم کلستون

اسرار و رموز و دانش رنگ موی فوم کلستون

رنگ موکلستون


 

[تصویر: koleston.png]
محصول جدید کمپانی wella ، رنگ موی فوم قوی کلستون ( color – intense foam ) می باشد . شرکت کلستون درباره این رنگ مو در وبسایت خود چنین می گوید ( ترجمه از سایت اصلی توسط اینجانب ) :
تا کنون تمام رنگ موهایی که در جهان تولید می شد بصورت کرم بود ( مانند تمام رنگ موهایی که دیده اید ) .حالا با محصول جدیدی که کمپانی wella به جهان زیبایی ارائه کرده است ، شما می توانید احساس جدیدی از زیبایی را تجربه کنید . رنگ موی فوم جدید کلستون به شما یک رنگ موی ثابت با استفاده آسان را امکان پذیر می کند . قطعا استفاده از رنگ موی فوم کلستون بسیار ساده تر از کار با رنگ مو های قدیمی کرمی می باشد و همینطور پخش آن روی تمام نقاط مو آسانتر است و کار با آن در خانه برای شما که خودتان موهایتان را رنگ می کنید آسانتر است .

حالا فوم چیست ؟

مایع یا گاز یا جامد نیست ! فوم ترکیبی از این خواص هر سه را در بهترین حالت دارد . خاصیت رنگ موی فوم کلستون در حالت قبل از استفاده مانند ماده جامد است . بنا براین از میان انگشتان شما و یا از روی موی شما مانند مایع نمی چکد . وقتی آنرا حرکت می دهید و میان موهای خود پخش می کنید مانند مایعات عمل می کند و به راحتی میان تار مو های شما پخش می شود . نفوذ رنگ موی فوم کلستون در لایه های زیرین موهای شما مانند نفوذ گاز می باشد و همین عامل باعث ایجاد یک رنگ موی ماندگار روی موی شما می شود .

ترجمه تا اینجا بود ، حالا روش مصرف :

[تصویر: koleston-3shakes.png]
1 – 3 بار تکان بدهید
محتویات ظرف شماره 1 شامل پیگمنت های رنگ مو می باشد آنرا 3 بار تکان دهید و در ظرف شماره 2 بریزید .

[تصویر: koleston-article_img32.png]
2 – فوم

ظرف حاوی فوم را فشار دهید و فوم را روی کف دست خود بریزید . البته فراموش نکنید که حتما از دستکش مخصوص رنگ استفاده نمایید .

[تصویر: koleston-ENJOY-COLORING.png]

3 – از رنگ کردن موهایتان لذت ببرید
فوم رنگ مو را با دستان خود بروی مو های خود گذاشته و به آرامی لابلای موهایتان پخش کنید تا بطور یکنواخت تمام موهایتان را بپوشاند .

[تصویر: koleston2.0.png][تصویر: koleston2.8.png][تصویر: koleston3.0.png][تصویر: koleston3.66.png]

[تصویر: 2.0.jpg][تصویر: 2.8.jpg][تصویر: 3.0.jpg][تصویر: 3.66.jpg]

رنگ موکلستون