هشت رنگ موی سال 1393

هشت رنگ موی سال 1393

رنگ موی بنفش قرمز

1. رنگ موی زرد آلویی

اگر تنها یک چیز در این مدل رنگ مو وجود داشته باشد که شما از آن لذت ببرید، این است که رنگ طلایی جزو مدل‌های پر طرفدار امسال است.

رنگ زردآلویی

2. رنگ موی عسلی

رنگ طلایی را با قدرت حفظ کنید چون رنگ عسلی نیز کاملاً وسط و بین رنگ‌های بلوند و قهوه‌ای قرار دارد.

رنگ موی عسلی

3. رنگ بلوطی

چیزی که رنگ موی بلوطی را به رنگی‌ زیبا تبدیل می‌‌کند بی‌ عیب و نقص بودن آن و ترکیب تن قهوه‌ای گرم و سرد است.

رنگ موی بلوطی

4. رنگ کاراملی تیره

برای افرادی که پوستی تیره دارند و می‌خواهند رنگ بلوند را امتحان کنند، بهترین رنگ است.

رنگ موی کاراملی تیره

5. های‌لایت کاراملی و قهوه‌ای شکلاتی

این رنگ های‌لایت به چهره زیبایی خاصی‌ می‌بخشد.

های‌لایت کاراملی

6. قرمز آتشین

رنگ قرمز آتشین از قرمز غلیظ تا مایه‌های بنفش توصیه می‌شود.

رنگ موی قرمز

7. قرمز مایل به قهوه‌ای

یکی‌ از پرطرفدارترین رنگ هایی که امسال خواهد بود، قرمز مایل به قهوه‌ای است.

رنگ موی قرمز مایل به قهوه‌ای

8. مسی روشن

این رنگ مو مناسب پوست‌های سرد است.

رنگ موی مسی روشن

رنگ موی بنفش قرمز

تاپ ترین هیرکاتهای 2011 با رنگ موهایی خاص! (تصویری)

تاپ ترین هیرکاتهای 2011 با رنگ موهایی خاص! (تصویری)

رنگ موی بنفش قرمز

برای تغییر رنگ موهای شرابی و قرمز به رنگهای روشن چه مدت باید صبر کرد؟

Sep 14th, 2014 Posted in دسته‌بندی نشده | دیدگاه‌ها برای برای تغییر رنگ موهای شرابی و قرمز به رنگهای روشن چه مدت باید صبر کرد؟ بسته هستند

برای تغییر رنگ موهای شرابی و قرمز به رنگهای روشن چه مدت باید صبر کرد؟

ترکیب رنگ موی بادمجانی

برای تغییر رنگ موهای شرابی و قرمز به رنگهای روشن چه مدت باید صبر کرد؟
خانمهایی که مرتبا و در مدت زمان طولانی از رنگ موهای با بیس قرمز که در گروه رنگهای گرم مثل بادمجانی و شرابی و انواع قرمزها استفاده می کنند باید بدانند که برای تغییر این رنگ مو به رنگهای روشن…
خانمهایی که موهایشان را مرتب به رنگ شرابی یا بادمجانی و رنگهایی با بیس قرمز در می آورند باید بدانند که این رنگ موها مثل رنگ مشکی و مشکی پر کلاغی عمل کرده و کار را برای روشن کردن موها سخت خواهد کرد . بنابراین حداقل زمانی که برای پاک شدن قرمزی از روی موها آن هم برای تغییر رنگ مو به رنگهای روشن بخصوص گروه زیتونی و مش و هایلایت که نیاز به دکلره خواهند داشت شش الی هشت ماه خواهد بود و به دلیل آسیب جدی که ممکن است با دکلره به مو وارد شود بهتر است این مدت زمان را گاهی به یکسال هم رساند و در این مدت یا ریشه ها رنگ نشوند و یا در صورت داشتن سفیدی و تمایل به رنگ کردن با رنگ قهوه ای متوسط از گروه زیتونی رنگ شوند .
قهوه ای متوسط به این دلیل که با شسته شدن رنگ شرابی و بادمجانی از روی مو کم کم رنگ موها به سمت قهوه ای متوسط خواهد رفت و شما برای اینکه از رنگ قبلی گروه قرمز استفاده نکنید تا در این مدت زمان کاملا رنگ قرمز و بنفش از روی مو پاک شود با این رنگ می توانید به یکدست بودن موها کمک کنید.
البته پاک کننده هایی هم موجود است که می تواند رنگهای تیره را از روی مو پاک کند ولی خود آنها نیز در آسیب رساندن به مو بی تاثیر نخواهند بود چرا که یک عمل شیمیایی بوده و مثل تمام اعمال شیمیایی که روی موها انجام می شود می تواند برای مو ضرر داشته و به زود سفید شدن آن کمک کند .
توصیه می شود در این مدت زمان از تقویت کننده های مو مثل بوناول هفته ای یکبار استفاده شود چرا که این تقویت کننده نه تنها برای شاداب کردن موهای آسیب دیده بسیار مفید خواهد بود بلکه رنگ قرمز را از روی موها پاک خواهد کرد.
رنگ موی بنفش قرمز

موی شرابی را می شود عسلی کرد؟

 

چگونه رنگ موی شرابی را به رنگ موی عسلی تبدیل کنیم ؟

سوال کاربر :
من 2 ماه پیش روی موهام که یکدست مشکی بود رنگ شرابی زدم بخاطر تن قرمزش. اما حالامیخوام یک رنگ قهوه ای عسلی زیبا و براق بزنم اما خیلی وارد نیستم.اگه میشه لطف کنید راهنماییم کنید. سپاسگزارم….
جواب :
دوست عزیز این امکان با رنگ تنها وجود ندارد ابتدا باید موی شما رنگبری شود و سپس رنگ عسلی زده شود و رنگبری عملی تکنیکی است و باید به این کار وارد بود اگر نه ممکن است به مو آسیب وارد شود

رنگ موى قرمز عسلى

رنگ موی تابستانه+ فرمول ترکیبی هر رنگ

رنگ موى قرمز عسلى

رنگ موی تابستانه+ فرمول ترکیبی هر رنگ
رنگ موی تابستانه+ فرمول ترکیبی هر رنگ

شاید با دیدن عبارت رنگ‌ موهای تابستانه اولین فکری که به ذهنتان برسد این باشد که مگر رنگ موهم تابستانه و زمستانه دارد؟ باید بگوییم بله رنگ مو فصلی است. رنگ مو فصلی بیشتر روشن است یعنی رنگ‌هایی که تم طلایی یا هلویی دارند و برای زمستان معمولاً رنگ‌های تیره مثل شرابی، بادمجانی و … استفاده می‌شود.

البته معمولاً انتخاب دقیق رنگ‌ها در سال‌های متفاوت فرق دارد مثلاً یک سال تابستان رنگ‌های دودی بیشتر مد می‌شود و سال دیگر رنگ‌هایی از طیف زیتونی.

علاوه بر اینکه چه رنگ مویی را انتخاب کرده‌ایم، اینکه آن را چگونه می‌زنیم هم اهمیت زیادی دارد؛ فرمول ترکیبی هر کدام را به طور تقریبی برایتان آورده‌ایم، اما توصیه‌مان این است که چون زدن رنگ‌های روشن و به خصوص دکلره کردن کار دشواری است،‌رنگ کردن را به آرایشگر ماهری بسپارید.


بلوند روشن

از رنگ موهای بسیار مناسب تابستان رنگ بلوند یا همان روشن است به خصوص برای خانم‌هایی که رنگ پوست روشن دارند؛ البته برخی از خانم‌ها هم دوست دارند ضمن اینکه پوستشان را برنزه می‌کنند به موهایشان نیز رنگ روشن بزنند که ما آن را چندان توصیه نمی‌کنیم. هنگام روشن کردن موها باید دقت شود که سایه رنگ بیش از حد سفید و خاکستری نشود چون نه‌تنها سن را بالا می‌برد بلکه زیبایی چندانی هم ندارد. یادتان باشد موی بلوند ممکن است در اثر مواد شیمیایی موجود در استخر شنا سبز شود که برای پوشاندن این سبزی شما می‌توانید با استفاده از رنگ‌های گرم (قرمز یا طلایی) شامپوهای براق‌کننده و شفاف کننده هم این مشکل را حل کنید.

فرمول ترکیبی رنگساژ بلوند دودی:

باید موها را دکلره کنید و تا پایه ۹ برسانید و بعد دو سوم از تیوپ رنگ C7 یا C6(دودی بلوند تیره یا روشن) را با یک سوم از واریاسیون دودی مخلوط‌کنید و با اکسیدان شش درصد و آب به موها بزنید.


بلوند عسلی

اگر نخواهید موها را خیلی روشن کنید، می‌توانید سراغ رنگ‌های عسلی بروید که به عنوان بلوند تیره هم شناخته می‌شوند. این رنگ برای بیشتر رنگ پوست‌ها مناسب است به خصوص کسانی که رنگ پوستشان سرد است چون عسلی کمی گرما به صورت آن‌ها می‌بخشد، همچنین اگر چشم‌ها و پوستی روشن دارید این رنگ بسیار به شما می‌آید. یادتان باشد اگر بخواهید رنگ موهایتان عسلی خوش‌رنگی دربیاید، باید موها را دکلره کنید تا رنگ به خوبی روی آن بنشیند.

فرمول ترکیبی رنگ عسلی گرم:

باید موها را دکلره کنید و تا پایه ۸ برسانید و بعد بلوند شکلاتی متوسط را با بلوند طلایی متوسط به اندازه مساوی و دو سانت بلوند متوسط مخلوط کرده و با اکسیدان شماره یک یعنی اکسیدان شش درصد به موها بزنید.


فرمول ترکیبی رنگ شرابی تیره
فرمول ترکیبی رنگ شرابی تیره

قرمز پررنگ

اگر بخواهید تنوع بیشتری به چهره‌تان بدهید، می‌توانید یکی دیگر از رنگ‌های مناسب فصل تابستان یعنی قرمز تیره را انتخاب کنید؛ رنگی که به هر حال به رنگ مسی بسیار نزدیک است، به این ترتیب بهتر است از رنگ موی پایه که آبی در آن ترکیب شده باشد استفاده شود. البته یادتان باشد که اگر پوستی روشن دارید که در آن کمی قرمزی وجود دارد اصلاً رنگ‌های خانواده قرمز برای موهای شما مناسب نیست چون باعث قرمزی بیشتر صورت می‌شود و آن را ورم‌کرده و پرالتهاب نشان می‌دهد، اما اگر پوستی سبزه دارید که ته مایه آن کمی زردی دارد رنگ‌های متمایل به قرمز می‌تواند به صورتتان زیبایی خاصی ببخشد به خصوص اگر سراغ لولایت یا های‌لایت این رنگ بروید. یادتان باشد قرمز از رنگ‌هایی است که دوام چندانی ندارد؛ بنابراین تا جایی که ممکن است کمتر موهایتان را بشویید. بهترین حالت این است که هفته‌ای دو بار موهایتان را بشویید و نهایتاً اگر موهایی خیلی چرب یا خیلی نازک دارید یک روز در میان آن‌ها را شست‌وشو دهید. بهتر است موهایتان را با آب ولرم آبکشی کنید و به هیچ‌وجه از آب داغ استفاده نکنید.

فرمول ترکیبی رنگ قرمز تیره:

۱۰ سانت بلوند قرمز تیره یعنی ‌RF یا R را با دو سانت واریاسیون قرمز مخلوط کرده و با اکسیدان یک یعنی شش درصد به موها بزنید.


خرمایی رنگ

خانم‌هایی که رنگ موی طبیعی خودشان تیره است، می‌توانند از رنگ موی خرمایی استفاده کنند، همچنین رنگ خرمایی برای خانم‌هایی که پوست سبزه یا گندمگون دارند و طرفدار سادگی هستند ایده‌آل است البته برای خرمایی توصیه ما این است که رنگ خرمایی را لابه‌لای موها بزنید و تمام مو را رنگ نکنید بلکه آن را هاشوری روی موها بزنید تا روشن و تیره شود؛ یادتان باشد که مهم‌ترین نکته این است که ریشه مو را اصلاً رنگ نکنید تا موهایتان زمخت نشان داده نشود و به صورت هاله‌های روشن و تیره درآید.

فرمول ترکیبی رنگ خرمایی:

برای به دست آوردن رنگ خرمایی باید با توجه به تنی که می‌خواهید موهایتان داشته ‌باشد و رنگدانه‌های زیرین موهایتان، یک رنگ از بین پایه‌های چهار یا پنج یا حتی شش انتخاب کنید؛ اگر رنگدانه‌های زیرین موهای خودتان قرمز است، می‌توانید از گروه C یا M انتخاب کنید تا کمی قرمزی موها را بپوشاند.


چند توصیه برای رنگ کردن موهای سفید

وقتی بیشتر مو سفید شده باشد هنگام رنگ کردن باید از جایی که سفیدترین موها را دارد شروع کنید. رنگی انتخاب کنید که یک درجه تیره‌تر از رنگ مورد نظرتان است چرا که به خاطر نبود رنگ در تارهای مو رنگی که می‌گذارید روشن‌تر به نظر می‌رسد. اگر موهای سفید دارید و رشد آن‌ها نسبتاً زیاد است، استفاده از رنگ‌های روشن‌تر بهتر است زیرا موهای سفید وقتی رشد کرده و با موهای رنگ کرده مخلوط می‌شوند کمتر مشخص می‌شوند.

اگر موهای سفید شما خیلی زبر و در برابر رنگ مقاوم شده باشد شاید لازم باشد که قبل از رنگ کردن آن‌ها را نرم کرد. به راهنمایی‌های سازندگان رنگ‌ها توجه کرده و همیشه قبل از گذاشتن رنگ، موهایتان را خشک‌کنید. رنگی که روی موی خیس یا مرطوب گذاشته شود، رقیق‌شده و نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

معمولاً موهای سفید حاشیه سر بسیار مقاوم‌ هستند پس یادتان باشد برای رنگ کردن باید اول این منطقه و این موها رنگ شوند و پس از اتمام رنگ نیز دوباره باید این نواحی رنگ شوند، همچنین احتمالاً یک تن تیره‌تر باید به این ناحیه و موهایش زده ‌شود.


فرمول ترکیبی رنگ‌های فانتزی
فرمول ترکیبی رنگ‌های فانتزی

رنگ موهای فانتزی

اگر بخواهید تنها یک‌بار در سال سراغ رنگ‌های فانتزی بروید بدون شک آن زمان تابستان است اما یادتان باشد اگر بخواهید از رنگ‌های فانتزی برای موهایتان استفاده کنید، باید چند نکته را مدنظر قرار دهید؛ اول اینکه باید موها کاملاً سالم باشند چرا که اگر موهای شما خشک و آسیب‌دیده باشند، احتمالاً رنگی مطابق میل شما به دست نخواهد آمد و مهم‌تر آنکه رنگ، ماندگاری چندانی روی موها نخواهد داشت (رنگ‌های فانتزی حتی روی موهای سالم نیز خیلی ماندگار نیستند).

از طرف دیگر برای چنین رنگ‌هایی باید اعتمادبه‌نفس بالایی داشته باشید که بتوانید گاهی نگاه‌های عجیب و غریب اطرافیان را قبول کنید.

شاید بتوان گفت موهایی با رنگ فانتزی مثل یک لباس پرزرق و برق است که توجه همه را به خود جلب می‌کند. البته توصیه ما این است که رنگ‌های فانتزی را به تمام مو نزنید بلکه های‌لایت‌هایی در مو در بیاورد.

فرمول ترکیبی رنگ‌های فانتزی:

رنگ‌های فانتزی بسیار متنوع هستند ولی نکته مشترک در میان تمام آن‌ها این است که باید موها قبل از رنگ، دکلره شوند. در اینجا چند نمونه از ترکیب این رنگ‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

فرمول ترکیبی رنگ نقره‌ای – یخی

۱۰ سانت بلوند نقره‌ای یعنی C9 با سه سانت واریاسیون نقره‌ای ۰/۲۲ و ۳ سانت واریاسیون خاکستری مخلوط کرده و با اکسیدان شماره یک یعنی شش درصد به موها بزنید.

رنگساژ‌های رنگ

رنگ موی فانتزی مثلاً بنفش یا واریاسیون همان رنگ، رنگ بنفش را به نسبت قد مو که اگر کوتاه- تقریباً تا گردن- است دو بندانگشت رنگ و بلندتر از آن را به همین نسبت تا نصف تیوپ رنگ با مقداری شامپو که برای شست‌وشوی سر همیشه استفاده می‌کردید، مخلوط‌کنید.

از یکی، دو سانت پایین‌تر از ریشه روی کل موها که البته تمیز و خیس هستند، بکشید و مثل شست‌وشوی مو عمل کنید. رنگ باید به همه نقاط مو برسد. بعد از یک ربع تا ۲۰ دقیقه بشویید

رنگ موى قرمز عسلى

رنگ موى قرمز عسلى

رنگ موى قرمز عسلى

معرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید نوروز

فرمول رنگ نسکافه ای
بلوند شکلاتی متوسط۲/۳+کاراملی۱/۳(۴۷-۷)
بعلاوه ۲سانت واریاسیون ۰۰۰
شماره اکسیدان ۱
پایه
۸

فرمول رنگ نسکافه ای براق:

کرم کاراملی روشن۵۰میل+بلوندشکلاتی روشن۵۰میل+بلوند روشن۲۵میل
اکسیدان نمره ۱ ۱۸۰میل
واریاسیون نقره ای ۵ سانت
پایه۸

ترکیب دیگر این رنگ موی:
رنگ نسکافه ای : ۸ شکلاتی با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره

معرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید نوروز

رنگ ماسه ای : ۳۲ و ۶ با اکسیدان ۶ روی پایه ۷ دکلره
رنگ خاکی : N7 و کمی‌شکلاتی ۶ با اکسیدان ۶ رو پایه ۹-۸ دکلره

نقره ای با‌هایلایت اسموکی:

نقره ای:

بلوند نقره ای+سوپرپلاتینه دودی+واریاسیون نقره ای و روشن کننده هر کدام ۲ سانت+اکسیدان ۶ درصد

پایه ۹

اسموکی:

بلوند دودی خیلی روشن+بلوند خاکستری روشن+۲سانت واریاسیون خاکستری+اکسیدان ۶ درصد

معرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید نوروز
فرمول مدل رنگ موی عسلی
بلوندشکلاتی متوسط+بلوند طلایی متوسط به اندازه مساوی
به علاوه دوسانت بلوند متوسط
شماره اکسیدان:نمره ۱(۶درصد)
پایه مو ۸

معرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید نوروز
رنگ شکلاتی با‌هایلایت مسی
ابتدا موهارا با رنگ قهوه شکلاتی متوسط یکدست می‌کنیم.
موها رو به به صورت تکه ای جدامی‌کنیم.
هایلایت مسی:بلوند مسی متوسط+۲سانت واریاسیون قرمز+۲سانت واریاسیون طلایی+اکسیدان ۶درصد

معرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید نوروز

رنگ دارچینی:

بلوند طلایی ماهگونی متوسط۵۰میل+بلوند دودی متوسط۳۰ میل+بلوند شکلاتی متوسط۳۰میل+بلوند پلاتینه صدفی۱۰میل+۱۷۰میل اکسیدان ۶درصد

فرمول رنگ کنفی:
بلوند زیتونی پلاتینه+بلوندطلایی خیلی خیلی روشن به اندازه مساوی
به علاوه دوسانت واریاسیون ۰۰۰
شماره اکسیدان ۱(۶درصد)
پایه۹

رنگ کنفی : c7 و بژ ۷ با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره

فرمول رنگ کره عسلی:
کاراملی۴۰ میل+بلوند طلایی خیلی روشن۲۰میل+بلوند پلاتینه روشن۴۰ میل
۱۵۰میل اکسیدان نمره ۱(۶درصد)
پایه۹

معرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید نوروز

رنگهای فانتزی(عروسکی)
آن دسته از رنگهایی هستند که که نیازی به اکسیدان ندارند و به صورت خالص استفاده می‌شوند.
به این رنگها ژله ای نیز می‌گویند.
روش مصرف :
ابتدا موها را دکلره کرده سپس رنگ فانتزی به صورت خالص و بدونه اکسیدان بر روی موهای مرطوب و تمیز بمالید و بمدت۵ الی ۳۰ دقیقه مکث نمایید.
هر اندازه مکث بیشتر شود رنگ پر رنگ تر می‌شود.

رنگ عروسکی : ۱۲ و ۸ پادینا با اکسیدان روی پایه ۹ دکلره

معرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید نوروز

شاه بلوطی
تیره : تماماُ رنگ ۳٫۴ + اکسیدان ۶ %
متوسط : ۳/۴ از ۴٫۴ + اکسیدان ۹ %
روشن : ۳/۳ از ۵٫۴ + اکسیدان ۹ %

رنگ پیازی : T10 با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره
رنگ دودی زیتونی : C8 و m7 با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره

عسلی بدون دکلره

فرمول ۱ :
۱۲٫۰ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%
فرمول ۲ :
۱۲٫۸۱ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%
فرمول ۳ :
۱۲٫۸۹ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%
فرمول ۴ :
۱۲٫۷ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%
فرمول ۵ :
۱۲٫۱۶ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%

معرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید نوروز
قهوه ای خاکستری

کلیه موها را دکلره میکنیم و به پایه ۹ می‌رسانیم بعد یکی از فرمول‌های زیر را استفاده میکنیم

فرمول ۱ :
A5 تمام تیوپ + اکسیدان ۶% و آب به نسبت ۱ به ۲
فرمول ۲ :
A6 دو سوم تیوپ + C4 1/3 + اکسیدان ۶ % و آب
فرمول ۳ :
۳/۴ تیوپ از A5 + دو سانت واریاسیون E11 + اکسیدان ۶ % و آب
فرمول ۴ :
۱/۳ از A6 + یک سوم از ۶٫۱۱ + ۲ سانت E11 + اکسیدان ۶% و آب

رنگ کرم دودی : c8 و ۰ و ۱۰ با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره
رنگ کرم چرک : ۱۶ و ۹ مارک ویلا با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره

رنگ کرم نخودی : ۱۳ و ۱۰ ویلا با اکسیدان ۶ یا NB با اکسیدان ۶ روی پایه ۹

گردآوری توسط: سایت آرایشی و زیبایی تک رژ

y430 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-22-2014   #2 (لینک نوشته)

کاربر عضو

emodel's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : معرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید نوروز

خیلی از خانمها هستند که علاقه زیادی به رنگ کردن موهایشان دارند اما هر کاری میکنند نمیتوانند به رنگ مد نظر و مورد علاقه خود دست یابند. اگر شما هم از این دسته افراد هستند با ما همراه شوید تا با رازهای آرایشگری و رنگ مو آشنا شوید…
در این مطلب برای شما فرمول ترکیب چند رنگ پر کاربرد همراه با شماره اکسیدان را قرار داده ایم. باید توجه کنید که رنگ دلخواه شما زمانی به دست می آید که پایه موی شما دکلره شده باشد.

 • فرمول رنگساژ زیتونی :رنگ M8 زیتونی ۱/۴ تیوپ (ده سانت) +۳۰ الی ۵۰ CCاکسیدان شماره ۱ بر روی پایه ۸
 • فرمول رنگساژ طلایی : رنگ G9 طلایی ۱/۴ تیوپ+۱ قرص + ۳۰ الی ۵۰ CC اکسیدان شماره ۱ روی پایه ۹
 • فرمول رنگ مو صورتی (رنگساژ صورتی ):۱۰ سانتیمتر بلوند دودی روشن ۸.۱ + ۱۰ سانت واریاسیون دودی ۰/۱۱ + ۳ سانت قهوه ای قرمز متوسط ۴.۶۶ + ۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک
 • فرمول رنگ مو قرمز (رنگساژ قرمز ):۱۰ سانت بلوند قرمز تیره ۶.۶۶ + ۲ سانت واریاسیون قرمز + ۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک
 • فرمول رنگ مو نقره ای _ یخی (رنگساژ نقره ای یخی): ۱۰ سانت بلوند نقره ای C9 + سه سانت واریاسیون نقره ای ۰/۲۲ + ۳ سانت واریاسیون خاکستری + ۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک
 • فرمول رنگساژ دودی: ۱۰ سانت بلوند روشن ۸.۰ + ۱۰ سانت واریاسیون دودی ۰/۱۱ + ۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک
 • فرمول رنگساژ دودی طلایی: ۱۰ سانت بلوند دودی طلایی ۸.۳۱ + ۱ سانت واریسیون دودی ۰.۱۱ + ۲سانت واریسیون نقره ای ۰.۲۲ +۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک
 • فرمول رنگ مو دودی:برای رنگ کردن مو به رنگ دودی :نصف تیوپ بلوند دودی روشن ۸.۱ + ۵ سانت واریاسیون دودی ۰/۱۱ + ۴۰ سی سی اکسیدان نمره یک
 • فرمول رنگ مو شکلاتی:نصف تیوپ بلوند شکلاتی تیره ۶.۷ + یک سوم تیوپ قهوه ای شکلاتی ۴/۷ + ۲۰ سانت بلوند مسی تیره ۶/۴۴ + ۶۰ سی سی اکسیدان نمر ه یک
 • فرمول رنگ کرم دودی : c8 و ۰ و ۱۰ با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره
 • فرمول رنگ کرم چرک : ۱۶ و ۹ مارک ویلا با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره
 • فرمول رنگ کرم نخودی : ۱۳ و ۱۰ ویلا با اکسیدان ۶ یا NB با اکسیدان ۶ روی پایه ۹
 • فرمول رنگ کنفی : c7 و بژ ۷ با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره
 • فرمول رنگ ماسه ای : ۳۲ و ۶ با اکسیدان ۶ روی پایه ۷ دکلره
 • فرمول رنگ خاکی : N7 و کمی شکلاتی ۶ با اکسیدان ۶ رو پایه ۹-۸ دکلره
 • فرمول رنگ عروسکی : ۱۲ و ۸ پادینا با اکسیدان روی پایه ۹ دکلره
 • فرمول رنگ پیازی : T10 با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره
 • فرمول رنگ دودی زیتونی : C8 و m7 با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره

این نکته اهمیت بسیاری دارد که برای رنگ موی دلخواه تان موی شما به پایه مناسب برسد و اصطلاحا هنگامی که رنگساژ می شود بیس مناسب به دست آید.

رنگ موى قرمز عسلى

سبك جديد هايلايتهاي 2011 ! (تصويري)

سبك جديد هايلايتهاي 2011 ! (تصويري)

رنگ مو لایت قرمز روی مومشکی

سبك جديد هايلايتهاي  2011 ! (تصويري)
چيزي كه در سال 2011 يك هايلايت را زيبا و شيكتر نشان مي دهد جدا كردن تنها قسمتي از مو به شكل تكه اي براي هايلايت است كه انتخاب آن جداي از سليقه ي افراد به مدل مو نيز بستگي دارد…

چیزی که در سال 2011 یک هایلایت را زیبا و شیکتر نشان می دهد جدا کردن تنها قسمتی از مو به شکل تکه ای برای هایلایت کردن است که انتخاب آن جدای از سلیقه ی فرد به مدل مو نیز بستگی دارد…

هایلایتهای شرابی :

به شکل تکه ای برروی موهای یکدست رنگ شده با فویل انجام می شود و بسته به سلیقه و نوع مدل موها جای آن تعیین می شود. برای خانمهایی که موهایی با بیس قرمز و بنفش روشن دوست دارند :

 

 

 

 

هایلایتهای بنفش :

که هم میتواند تک رنگ باشد و هم ترکیبی از بنفش و مسی که بسیار زیبا خواهد بود .

 

 

 

 

هایلایتهای آتشی :

این هایلایتها در نوع خود ترکیبی از سه رنگ بنفش، مسی و شرابی هستند و زمانی بسیار شیک و زیبا به نظر خواهند رسید که در اطراف و نوک موها انجام شوند:

 

آمیخته با خطوطی زرد رنگ :

 

مسی تکه ای روی موها :

 

و رنگهای خاص فانتزی بر روی موهای دودی و بلوند :

 

 

 

رنگ مو لایت قرمز روی مومشکی

گلچینی از زیباترین مدل و مد رنگ مو برای بهار و تابستان 2015

 

رگه‎های فراوان

جنیفر گارنر Jennifer Garner
دوران مدل های قدیمی آمد و رفت و مدل جدیدی در راه است. آرتیست حرفه‎ای اورئال (L’Oreal)، جیسون بک (Jason Backe) می‎گوید: “خودِ من از این مدل‎های دهه‌ی 90ای خیلی الهام می‎گیرم. از اینکه می‎بینم هایلایت‎های پهن تر و نوارهایی از رنگ در مدل موها دیده می‎شوند، بسیار لذت می‎برم. درست مثل مدل موهای سیندی کرافورد، حدود سال 1992.”

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 1

هلی بری Halle Berry
موهای هلی بری از مدل همیشگی منحصر به خودش بلند‎تر شده، اما رگه‎های روشن‌تر موجود در موی مدلش باعث می‎شود که این مدل، هر چیزی به غیر از یک مدل ساده به نظر بیاید. برای بدست آوردن این رنگ در خانه رنگ را ابتدا به قسمت‎های کوچکتر مو بزنید. از حدود 2/5 سانت زیر ریشه‎ها شروع کنید چون اینطوری کنترل بیشتری خواهید داشت. و حواستان باشد که اول، قسمت‎های زیرین را رنگ بزنید تا قِلقش دستتان بیاید. در این صورت اشتباهات و قسمت‎های نابرابر کمتر مشخص خواهند شد.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 2

 

جیدا پینکت اسمیت Jada Pinkett
هایلایت‎های طلایی، موهای بلند و تیره را بیشتر نشان می‎دهند. کلید در این است که رگه‎های هایلایت را ضخیم و آشکار نگه دارید تا روی لبه‎ها تاثیر بیشتری داشته باشد.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 3

 

میندی کالینگ Mindy Kaling
هایلایت‎های کبود رنگی که داخل بافت موهای تیره‎ی میندی فرو رفته‎اند، به آن عمق و جنبش بخشیده‎اند. این هایلایت‎ها موی کم پشت را پُرتر نشان می‎دهند.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 4

 

لایت‎های کودک (babylights)

آلیسون ویلیامز Allison Williams
این عبارت که توسط جک هاورد، مدیر سالن مو و زیبایی نویل برای اولین بار استفاده شد، به تکنیکی اشاره دارد که در آن با رنگ کردن هایلایت‎ها در اندازه‎های کوچک، اثر کودکی که روزها زیر آفتاب بازی می‎کند را می‌توان تقلید کرد.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 5

 

 
ایوا لانگوریا Eva Longoria
بک در مورد هایلایت‎های کودک (babylights) می‎گوید: “به نظرم اسمش مضحک است اما نتیجه‎اش را دوست دارم.” ما هم قبول داریم. برای اینکه تصویر درست از این مدل را داشته باشید، هایلات معمولی را در نظر بگیرید؛ در صورتی که کمی درجه تغییرش کمتر باشد.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 6

 

رزاموند پایک Rosamund Pike
تیریسا آدامز، استایلیست ارشد در Dop Dop Salon واقع در نیویورک می‎گوید: این رنگ مو را می‎توان به راحتی با بلند شدن طبیعی مو نگه‎داری کرد.” فقط یادتان باشد که هایلات بسیار طبیعی و لطیف را درخواست کنید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 7

 

قرمزهای ملایم‎تر

کیت میدلتون kate Middleton
قرمزی ملایم موجود در موهای بلند کیت میدلتون، صورت شاهزاده‎ خانم را بشاش‎تر نشان می‎دهد.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 8

 

 

ایمی آدامز Amy Adams
تیریسا مدیر یک سالن زیبایی می‎گوید: “امسال قرمزهای تیره، طلایی و رنگ مس از رنگ موهای محبوب هستند.”

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 9

 

 

وایولا دیویز Viola Davis
اشاره‌ای از رنگ خرمایی، پوست‎هایی با رنگ‎های تیره را طوری کامل می‎کند که غیر طبیعی به نظر نیاید. البته در نظر داشته باشید، روشن کردن بیش از حد رنگ مو در خانه کمی سخت است؛ پس اگر می‎خواهید کمی رنگ مویتان را روشن‎تر بکنید از یک حرفه‎ای کمک بگیرید.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 10

 

 

جسیکا چستین Jessica Chastain
با وجود اینکه رنگ قرمز روشن و آتشین همچنان جای خود را دارد اما این روزها ستاره‎ها، رنگ‎هایی ملایم و طبیعی‎تر مانند رنگ موی مسی چند بُعدی جسیکا چستین Jessica Chastain را انتخاب می‎کنند. می‎توانید با شامپوهای دارای فرمول رنگ دار  موهایتان را در بهترین حالت نگه دارید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 11

 

 

قهوه‎ای‎های سیر

کیتی هولمز Katie Holmes
بک می‎گوید: “من از رنگ‎های سردتر هم بسیار خوشم می‎آید. اگر رنگ صورتی پوستتان زیاد است یا اینکه صورتتان تیره است، رنگ‎های سرد برای شما مناسب‎ترند. اگر پوستتان به راحتی برنزه می‎شود یا رنگ‎های گرم زیاد در پوستتان دیده می‎شود، بهتر است از سایه‎های طلایی برای موهای تان استفاده کنید.”

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 12

 

 

جولیانا مارگولیز Julianna Margulies
طبق نظر تیریسا آدامز، رنگ قهوه‎ای خاکستری به پوست‎های روشن و زیتونی می‎آید. در غیر اینصورت رنگ فندقی را امتحان کنید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 13

 

 

کیسی ویلسون Casey Wilson
رنگ موی قهوه‎ای سیر شکلاتی بین دریایی از مو بلوند‎ها خودش را خوب نشان می‎دهد. با استفاده از قطره‌ای از Aveda Light Elements Smoothing Fluid می‎توانید رنگ قهوه‎ای مویتان را درخشان نگه دارید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 14

رنگ‎های جالب

گوئن استفانی Gwen Stefani
گوئن به رنگ موی سفید پلاتینی خود با اضافه کردن کمی رنگ زرد آلاله‎ای در انتهای تارمو و ریشه‎ها، حال و هوای تازه داده است. رنگ موی سفید پلاتینی را جذاب و نه رنگی مانند برنجی رنگ نگه دارید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 15

 

 

نیکول ریچی Nicole Richie
اگر شما یک سلبریتی هستید و می خواهید یک رنگ موی خاص و تک برای سال 2015 داشته باشید می توانید از رنگ موی آبی سورمه ای استفاده کنید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 16

 

 

میشل ویلیامز Michelle Williams
بک می‎گوید: “بیشترین مدل رنگ مویی که در حال حاضر می‎بینم، رنگ نقره‎ای است. چه کاملا سفید باشد، یا براق و یا هایلایت کرم رنگ به همراه بنفش‎های ملایم، یا اشاره‎ای از رنگ آبی داشته باشد، در هر صورت رنگ سفید است.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 19

 

 

کیتی پری katy Perry
رنگ آبی مشکی کیتی پری او را مثل ملکه‎های قدیمی می کند. این رنگی یکی از پرطرفدارترین رنگ هاست.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 20

 

بهترین رنگ برای مویی که قرمزی داره

گلچینی از زیباترین مدل و مد رنگ مو برای بهار و تابستان 2015

 

رگه‎های فراوان

جنیفر گارنر Jennifer Garner
دوران مدل های قدیمی آمد و رفت و مدل جدیدی در راه است. آرتیست حرفه‎ای اورئال (L’Oreal)، جیسون بک (Jason Backe) می‎گوید: “خودِ من از این مدل‎های دهه‌ی 90ای خیلی الهام می‎گیرم. از اینکه می‎بینم هایلایت‎های پهن تر و نوارهایی از رنگ در مدل موها دیده می‎شوند، بسیار لذت می‎برم. درست مثل مدل موهای سیندی کرافورد، حدود سال 1992.”

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 1

هلی بری Halle Berry
موهای هلی بری از مدل همیشگی منحصر به خودش بلند‎تر شده، اما رگه‎های روشن‌تر موجود در موی مدلش باعث می‎شود که این مدل، هر چیزی به غیر از یک مدل ساده به نظر بیاید. برای بدست آوردن این رنگ در خانه رنگ را ابتدا به قسمت‎های کوچکتر مو بزنید. از حدود 2/5 سانت زیر ریشه‎ها شروع کنید چون اینطوری کنترل بیشتری خواهید داشت. و حواستان باشد که اول، قسمت‎های زیرین را رنگ بزنید تا قِلقش دستتان بیاید. در این صورت اشتباهات و قسمت‎های نابرابر کمتر مشخص خواهند شد.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 2

 

جیدا پینکت اسمیت Jada Pinkett
هایلایت‎های طلایی، موهای بلند و تیره را بیشتر نشان می‎دهند. کلید در این است که رگه‎های هایلایت را ضخیم و آشکار نگه دارید تا روی لبه‎ها تاثیر بیشتری داشته باشد.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 3

 

میندی کالینگ Mindy Kaling
هایلایت‎های کبود رنگی که داخل بافت موهای تیره‎ی میندی فرو رفته‎اند، به آن عمق و جنبش بخشیده‎اند. این هایلایت‎ها موی کم پشت را پُرتر نشان می‎دهند.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 4

 

لایت‎های کودک (babylights)

آلیسون ویلیامز Allison Williams
این عبارت که توسط جک هاورد، مدیر سالن مو و زیبایی نویل برای اولین بار استفاده شد، به تکنیکی اشاره دارد که در آن با رنگ کردن هایلایت‎ها در اندازه‎های کوچک، اثر کودکی که روزها زیر آفتاب بازی می‎کند را می‌توان تقلید کرد.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 5

 

 
ایوا لانگوریا Eva Longoria
بک در مورد هایلایت‎های کودک (babylights) می‎گوید: “به نظرم اسمش مضحک است اما نتیجه‎اش را دوست دارم.” ما هم قبول داریم. برای اینکه تصویر درست از این مدل را داشته باشید، هایلات معمولی را در نظر بگیرید؛ در صورتی که کمی درجه تغییرش کمتر باشد.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 6

 

رزاموند پایک Rosamund Pike
تیریسا آدامز، استایلیست ارشد در Dop Dop Salon واقع در نیویورک می‎گوید: این رنگ مو را می‎توان به راحتی با بلند شدن طبیعی مو نگه‎داری کرد.” فقط یادتان باشد که هایلات بسیار طبیعی و لطیف را درخواست کنید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 7

 

قرمزهای ملایم‎تر

کیت میدلتون kate Middleton
قرمزی ملایم موجود در موهای بلند کیت میدلتون، صورت شاهزاده‎ خانم را بشاش‎تر نشان می‎دهد.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 8

 

 

ایمی آدامز Amy Adams
تیریسا مدیر یک سالن زیبایی می‎گوید: “امسال قرمزهای تیره، طلایی و رنگ مس از رنگ موهای محبوب هستند.”

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 9

 

 

وایولا دیویز Viola Davis
اشاره‌ای از رنگ خرمایی، پوست‎هایی با رنگ‎های تیره را طوری کامل می‎کند که غیر طبیعی به نظر نیاید. البته در نظر داشته باشید، روشن کردن بیش از حد رنگ مو در خانه کمی سخت است؛ پس اگر می‎خواهید کمی رنگ مویتان را روشن‎تر بکنید از یک حرفه‎ای کمک بگیرید.

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 10

 

 

جسیکا چستین Jessica Chastain
با وجود اینکه رنگ قرمز روشن و آتشین همچنان جای خود را دارد اما این روزها ستاره‎ها، رنگ‎هایی ملایم و طبیعی‎تر مانند رنگ موی مسی چند بُعدی جسیکا چستین Jessica Chastain را انتخاب می‎کنند. می‎توانید با شامپوهای دارای فرمول رنگ دار  موهایتان را در بهترین حالت نگه دارید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 11

 

 

قهوه‎ای‎های سیر

کیتی هولمز Katie Holmes
بک می‎گوید: “من از رنگ‎های سردتر هم بسیار خوشم می‎آید. اگر رنگ صورتی پوستتان زیاد است یا اینکه صورتتان تیره است، رنگ‎های سرد برای شما مناسب‎ترند. اگر پوستتان به راحتی برنزه می‎شود یا رنگ‎های گرم زیاد در پوستتان دیده می‎شود، بهتر است از سایه‎های طلایی برای موهای تان استفاده کنید.”

 

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 12

 

 

جولیانا مارگولیز Julianna Margulies
طبق نظر تیریسا آدامز، رنگ قهوه‎ای خاکستری به پوست‎های روشن و زیتونی می‎آید. در غیر اینصورت رنگ فندقی را امتحان کنید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 13

 

 

کیسی ویلسون Casey Wilson
رنگ موی قهوه‎ای سیر شکلاتی بین دریایی از مو بلوند‎ها خودش را خوب نشان می‎دهد. با استفاده از قطره‌ای از Aveda Light Elements Smoothing Fluid می‎توانید رنگ قهوه‎ای مویتان را درخشان نگه دارید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 14

رنگ‎های جالب

گوئن استفانی Gwen Stefani
گوئن به رنگ موی سفید پلاتینی خود با اضافه کردن کمی رنگ زرد آلاله‎ای در انتهای تارمو و ریشه‎ها، حال و هوای تازه داده است. رنگ موی سفید پلاتینی را جذاب و نه رنگی مانند برنجی رنگ نگه دارید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 15

 

 

نیکول ریچی Nicole Richie
اگر شما یک سلبریتی هستید و می خواهید یک رنگ موی خاص و تک برای سال 2015 داشته باشید می توانید از رنگ موی آبی سورمه ای استفاده کنید.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 16

 

 

میشل ویلیامز Michelle Williams
بک می‎گوید: “بیشترین مدل رنگ مویی که در حال حاضر می‎بینم، رنگ نقره‎ای است. چه کاملا سفید باشد، یا براق و یا هایلایت کرم رنگ به همراه بنفش‎های ملایم، یا اشاره‎ای از رنگ آبی داشته باشد، در هر صورت رنگ سفید است.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 19

 

 

کیتی پری katy Perry
رنگ آبی مشکی کیتی پری او را مثل ملکه‎های قدیمی می کند. این رنگی یکی از پرطرفدارترین رنگ هاست.

زیباترین رنگ مو برای بهار و تابستان 2015 20

بهترین رنگ برای مویی که قرمزی داره